CZ SK

S Qeridoo, vždy o krok napřed!

Německá společnost Qeridoo se specializuje na výrobu dětských sportovních kočárků. Poskytuje multifunkční řešení, ať už chcete se svými nejmenšími dětmi běhat, jezdit na kole, lyžovat, bruslit nebo chodit do hor. Tam, kde končí použití klasického kočárku, začíná Qeridoo.

 

Díky úzké spolupráci se zákazníky přináší Qeridoo praktické zkušenosti a návrhy do vývoje produktů, které splňují vysoké požadavky evropských bezpečnostních norem. Vysoká stabilita, kvalita zpracování a dobrá ovladatelnost jsou ty nejdůležitější aspekty při výběru materiálů a látek. 

 

Qeridoo vyrábí tři modely Kidgoo, Sportrex a Speedkid2 jednomístných nebo dvoumístných kočárků. Kidgoo vyniká kombinovaným odpružením se vzduchovým tlumičem a pružinou, důmyslným úložným prostorem za zády dětí. Sportrex je dostupnější kočárek s kompaktním designem a listovým odpružením, který má i model Speedkid2, ale v mnohem konzervativnějším hávu. Všechny modely mají v základu parkovací nožní brzdu a lze pro ně dokoupit a instalovat široké spektrum příslušenství jako kotoučové brzdy, větší joggingové přední kolečko na běhání, nebo dětskou sedačku.

klikni pro velký obrázek