CZ SK

Příslušenství ke kočárkům Qeridoo - co by vám nemělo chybět?

Ke kočárkům Qeridoo si můžete dokoupit celou řadu doplňků pro ještě větší komfort dítěte a rodiče při sportovních aktivitách, jako je běh, bruslení, cyklistika nebo běžkování. Nevíte, co by se vám mohlo hodit? My ano a rádi vám poradíme…

 

Bruslení a běh

 

Patří mezi vaše oblíbené aktivity běh či bruslení? Pak se vám bude určitě hodit joggingové kolečko a kotoučové brzdy.

 

Kotoučové brzdy najdete již v základní výbavě vozíků Kidgoo 2019, ke kočárkům z předchozích modelových řad si můžete kotoučové brzdy dokoupit. U modelu Kidgoo Sport máte v základní výbavě i joggingové kolečko. K dalším modelům je joggingové kolečko k dispozici opět i samostatně.

 

K čemu vlastně obojí potřebujete?

 

Kotoučové brzdy zajišťují ještě lepší účinnost při brzdění a jsou navíc ovládány ruční páčkou, což je zejména u bruslení nepostradatelný doplněk.

 

Joggingové kolo je zase skvělým pomocníkem na výletech po horách, v náročnějším terénu a při svižnějších pohybových aktivitách. 14“ kolečko si snadno poradí s nerovnostmi a lépe se ovládá ve vyšší rychlosti.

 

Cyklistika

 

V základní výbavě vozíků Qeridoo najdete příslušenství potřebné k upevnění kočárku ke kolu. Mohou se vám však hodit i další doplňky. Které máme na mysli?

 

Tažný adaptér

Pokud se během vašich cyklovýletů střídáte, pořiďte si navíc tažný adaptér na druhé kolo. Přehození vozíku za jiné kolo pak bude hračkou.

 

Pevná osa

Může se stát, že pevná osa vašeho kola nebude dostatečně dlouhá pro připevnění úchytu ke kolu. To však neznamená, že je nutné hodit flintu do žita. Máme pro vás pevné osy ve třech různých délkách. Snadno jimi nahradíte tu vaši.

 

Lyžování

 

Ski set

Modely Kidgoo a Sportrex vyrobené od roku 2018 vám budou dělat skvělou společnost i v zimě na horách. Stačí si k nim dokoupit Ski set. Na běžky tak s vámi mohou vyrazit i ti nejmenší.

 

Pro každého

 

Pláštěnka

Ať už se rozhodnete vyrazit kamkoli, rozhodně nezapomeňte na pláštěnku. Nikdy nevíte, kdy vás zaskočí nenadálý déšť. Vozíky Qeridoo vaše dítko při lehké deštové přeháňce sice v suchu udrží, ale při pořádné průtrži mračen už to bez pláštěnky pro dítko komfortní dlouho nebude…

 

Dětské sedačky a adaptéry

Díky nastavitelné dětské sedačce Weber můžete vyrazit na cesty i s nejmenším miminkem. Sedačka je určená pro děti od 1 do 18 měsíců a hodí se do všech vozíků Qeridoo. Skvělou alternativou je pak autosedačka, kterou využijete během cest autem a zároveň snadno upevníte do vozíku Qeridoo pomocí adaptéru. Tuto sedačku využijete do 12 měsíců věku dítěte.

 

Veškeré dostupné příslušenství k vozíkům Qeridoo najdete ZDE.

 

 

klikni pro velký obrázek