CZ SK

Nové modely dětských vozíků Qeridoo 2020

Sháníte univerzální dětský kočárek, který vám udělá skvělou službu na bruslích, procházkách, při běhu i na kole? Očekáváte už v základní výbavě kotoučové brzdy či joggingové kolečko? Pak zaměřte svou pozornost na letošní modely Qeridoo Kidgoo. Nepřehlédněte ani další vozíky, které se dočkaly mnoha vylepšení.

 

Společně a bezpečně

Nové modely dětských vozíků Qeridoo - v čem se liší od těch předcházejících?

 

Vozíky Qeridoo

 

Dětské vozíky Qeridoo se těší velké oblibě u aktivních rodičů. Díky své univerzálnosti jsou totiž skvělými společníky během rodinných cyklovýletů, na procházkách po městě i v terénu, při běhu i bruslení. Vozík snadno připojíte za jízdní kolo i elektrokolo. Bez potíží nasadíte přední kolo, jakmile se rozhodnete pro pěší turistiku či jinou aktivitu. A protože německý výrobce vozíků Qeridoo ví, že je pořád co zlepšovat, neustále pracuje na inovacích.

 

S vozíkem Qeridoo na elektrokolo

 

Modely 2020 se oproti těm loňským liší v celé řadě inovací a bohatší základní výbavě. Pojďme se na letošní novinky podívat blíže.

V kolekci 2020 najdete 4 typy vozíků: Speedkid, Sportrex, Kidgoo a Kidgoo Pro, ve dvou barvách: univerzální antracit a oblíbený petrolejově modrý. Všechny jsou k dispozici ve variantě pro 1 nebo 2 děti.

 

Qeridoo Kidgoo

Základní rozlišení

Speedkid – nejlevnější vozík v nabídce, základní funkce a konzervativní design

Sportrex – univerzální vozík, moderní design, kompaktní rozměry a přijatelná cena

Kidgoo – nejpopulárnější a nejuniverzálnější model s prostornou kabinou a praktickým zavazadlovým prostorom vhodný i na dlouhé výlety

Kidgoo Pro – top model s kotoučovými brzdami a joggingovým kolečkem v základní výbavě

 

Přepracované designy vozíků mají nový kabátek v podobě nových tkanin s reflexními prvky a vnitřní kovová konstrukce nyní nabízí vyšší světlou výšku, což zlepšuje ochranu dítěte. Modely 2020 mají nový systém odpružení a parkovací brzda se nově ovládá pohodlně z madla namísto pedálu za kabinou. Navíc, všechny modely lze osadit kotoučovými brzdamijoggingovým kolečkem nebo ski setem pro zimní vyjížďky na běžkách.

 

Ski set Qeridoo

 

Kolekce pro rok 2020 dostala mnoho zajímavých vylepšení a jde vidět, že německý výrobce se nebojí dále vyvíjet i to, co je na první pohled perfektně funkční. Zkrátka, všechny modely jsou připravené poskytnout vám i vašim dětem maximum pohodlí a bezpečí při objevování světa na vašich procházkách a vyjížďkách.

 

Qeridoo Kidgoo

Jak to vidíte, už máte vybráno?

 

klikni pro velký obrázek