CZ SK

"Já se po tom porodu zpět do kondice snad už nikdy nedostanu! Nebo ano?"

Udržet si fyzickou kondici po porodu není snadné. To ví asi velká část maminek. Některá je na své původní váze hned po porodu, jiná se na ni nemusí dostat už nikdy. To ale není tolik podstatné. Myslíte, že tohle říkají jen ty hubené? Vězte, že tomu tak není. Podstatnější než číslo, které vám ukazuje váha, je to, jak se cítíte. Zní to jako klišé, ale důležité je kila zformovat do podoby, která se vám bude líbit, než mít za cíl dvoumístnou cifru začínající číslem 5.

 

„Chci se hýbat, ale nemám kdy… No jen si to s dětmi zkuste!“

 

Jak na to, když máte kolem sebe 24 hodin denně potomky a muže od rána do večera v práci? Máte pocit, že to fakt nejde? Ale jde, není důvod se vymlouvat. Jakmile začnete mít po porodu pocit, že už máte sílu i na nějakou pohybovou aktivitu, otevírá se před vámi spousta možností.

 

To, že máte malé miminko, neznamená, že nemůžete běhat, jezdit na kole nebo na bruslích. Právě naopak. Můžete se svým potomkem trávit čas na čerstvém vzduchu, nechat na něj působit vjemy z okolí a přitom udělat i něco pro sebe a svou fyzickou kondici. Buďte si jisté, že se budete cítit rozhodně lépe, než při zoufalém vymýšlení, jak zabavit aktivní dítko doma. Máte obavy, že to vaše dítě venku bavit nebude? To by byla fakt hodně výjimečná situace. Nebojte se a jen to zkuste...

 

„Tak jo, povězte mi, jak na to, když myslíte, že to není těžké.“

 

Při pěší turistice máte na výběr – dítě můžete mít „na těle“ (v šátku či v nosítku) nebo v případě jen lehkého terénu i v kočárku. Při běhu, bruslení a jízdě na kole však už potřebujete jiného pomocníka. Právě k takovým aktivitám se výborně hodí dětský vozík Qeridoo. Dítě v něm bude bezpečně absolvovat všechny tyto sportovní aktivity, zároveň vám Qeridoo může nahradit i klasický kočárek. Díky vyměnitelnému přednímu kolu můžete mít úžasný dětský kočárek na jogging. Z něj snadno vyrobíte přívěsný vozík za kolo, kde budou vaše děti pohodlně trávit čas během vašich cyklo výletů. Jakmile dorazíte na místo určení, kde se chcete kochat klidnou procházkou po okolí, stačí mít v úložném prostoru vozíku přední kolečko. Během chvilky máte k dispozici skvělý dětský kočárek.

 

„Jaký vozík a co k němu budu potřebovat?“

 

Dětské vozíky Qeridoo jsou k dostání ve 3 modelových řadách: Kidgoo, Sportrex a Speedkid. U prvních dvou zmíněných si můžete vybrat z jednomístné a dvoumístné varianty, Speedkid je pak k dispozici ve dvoumístné verzi. Jednotlivé modely se liší vzhledem, cenou a základní výbavou.
Díky odpružení budou vaše děti v pohodlí, ať už je vyvezete na cyklostezku nebo do hor. Pětibodové pásy, kvalitní brzdy a reflexní prvky se postarají o jejich bezpečí. Konstrukce vozíků je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku a má výborně rozložené těžiště, takže ovládání vozíku bude hračkou.
Doporučovaný věk dětí je od narození do 6 let. Nosnost jednomístných vozíků bývá okolo 33 kg, dvoumístných pak 42 kg. Pro nejmenší děti jsou k dispozici bezpečné dětské sedačky, pro ty starší pohodlné vystýlky. Samozřejmostí je široký doplňkový sortiment, jako pláštěnky, kotoučové brzdy, nejrůznější spojky, adaptéry či pevné osy.


Skončete s dilematy, kdo bude hlídat děti během vašich sportovních aktivit. Bez obav je zapojte a užijte si je společně jako rodina.

klikni pro velký obrázek